Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З днем учителя, дорогі освітяни!

Відбулись урочистості з нагоди Дня вчителя, в яких взяли участь освітяни району. З вітаннями перед армією вчителів виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Вони зазначили, що немає в житті справи більш благородної , аніж давати дітям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Вчитель-найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша .
Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які не просто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. 
Роки нашого життя промайнуть, як перелітні птахи, і багато спогадів потемніють, як старі фотографії. Але вчителі не забуваються! Кожен проведений вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні.
Ми щиро дякуємо вам за вашу невтомну нелегку працю і в цей золотий осінній день бажаємо завжди залишатися на тій педагогічної вершині, якої ви досягли і вище якої не буває. Нехай вас цінують не тільки вдячні учні, їх батьки, а й керівництво.
А ще довголіття, здоров'я і виконання найзаповітніших бажань! Хай Ваше добре серце завжди буде відкрите для дітей!
Далі розпочався процес нагородження кращих педагогічних працівників району, які досягли вагомих результатів у своїй діяльності нагородами різних рівнів. Особливо зворушливим було зачитання грамоти , що надійшла з військової частини для начальника відділу освіти Інни Ярославівни Косач. 
Атмосферу святковості в залі підтримували наші справжні зірки української естради Руслана Гомонюк, Анна Савченко, Ярослав Пшиворський та Володимир Губрій.

Повернутись