Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Світлина від Мій Липовець.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже в орнаменті історія нашого роду, нашої рідної України.

В кожний стібок вишивальниця вкладає свою материнську любов, ніжність і тепло,створюючи своїми руками чудовий оберіг. Одягаючи вишиванку, кожен з нас повертається до свого коріння та торкається струнами душі справжнього, українського, створеного дідами-прадідами!
В знак підтримки України громадяни інших держав одягають у цей день вишиванки .В Оттаві канадські депутати прийшли в українських вишиванках на роботу у парламент,наповнивши його українськими візерунками. Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців всього світу.

Сьогодні особливий день-у кожній області, районі, в кожному населеному пункті , в селі і місті українці об’єдналися цим оберегом! Нас єднає незбагненне почуття любові до українських національних традицій, до нашої країни, одного до одного! Нехай символ нашого народу оберігає всіх вас і приносить тільки свято і радість у ваші родини! Зі святом!
З повагою голова районної ради Юрій Науменко

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись