Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Сьогодні День волонтера і голова районної ради Юрій Науменко на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України, що відбувались сьогодні у залі районної ради, висловив щиру вдячність нашим волонтерам, які щойно повернулись зі сходу України від земляків та привітав їх зі святом. 
Подарунки від районної територіальної громади доставлені нашим захисникам вчасно (до свята) і без втрат. Група волонтерів у складі першого заступника голови райдержадміністрації ОЛьги Дмитрів, заступника голови районної ради Руслана Танасюка, голови районної спілки учасників АТО Юрія Яремчука, учасників бойових дій в АТО Андрія Григорука, Григорія Давискиби, Михайла Бугери позавчора повернулась на рідну Липовеччину. 
Стомлені, але надзвичайно щасливі від приємних емоцій та незабутніх вражень . Як і запланували, відвідали вісім точок на яких розміщені пости 59 бригади. Передали від липовчан подарунки і вручили з нагоди свята грамоти та грошові винагороди нашим землякам, нашим захисникам. Когось не вдалось побачити через небезпечні ділянки шляху, але передачі до свята отримають усі. 
Голова районної ради подякував усім липовчанам: територіальним громадам, сільгоспвиробникам, підприємцям, школярам, трудовим колективам медицини, освіти, держустанов, місцевого самоврядування та школярам, усім, хто вклав часточку своєї уваги, свого доброго і щирого серця у загальну добру справу. Україна переможе!
Повернутись