З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!

На урочистостях, що відбулись сьогодні у районному будинку культури, голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів привітали із Днем Збройних Сил України наших земляків військовослужбовців та воїнів-захисників, які перебувають у зоні ООС.
Вони зазначили: " Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Щиро зичимо перемоги , миру та спокою Вам, дорогі наші солдати та офіцери, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям!
Нехай щира любов до матінки-України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!"
Учасникам урочистостей вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грошові винагороди і квіти.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.