Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З гостинцями до дітей

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі і діти.  Найулюбленіше і найбільш очікуванедля дітей – це свято Нового року, тому, що свято несе в собі казку. Святкування Нового року обіцяє багато подарунків, зимові канікули, розваги, веселощі, походи в гості та зустрічі з друзями й родичами.

Отож, до новорічно-різдвяних свят, за ініціативи КЗ Липовецький РЦ СССДМ та за сприяння Липовецької районної державної адміністрації і Липовецької районної ради діти, які потребують особливої уваги та підтримки (діти учасників АТО та діти з інвалідністю нашого району) отримали  солодкі подарунки. Частині дітей подарунки фахівці із соціальної роботи розвозили у навчально–виховні заклади, де ті навчаються, іншим за місцем проживання,  багатьом дітям їх принесли працівники сільських рад додому.

Плекаймо в собі пам’ять про тепло любові й милосердя, яке колись в дитинстві зігріло нас самих, випромінюючи це тепло на тих, хто його гостро потребує.

http://lip-rda.gov.ua/ua/pro-raion/sotsialna-sfera-i/550-raionna-sotsialna-sluzhba-informuie/10609-z-hostyntsiamy-do-ditei

Повернутись