Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ЮВІЛЕЄМ, ЗЕМЛЯЧЕ!

Шістдесята зима постукала у вікно до нашого шанованого земляка, поета-гумориста Миколи Івановича Пасічника.Народився Микола Іванович на Липовеччині у мальовничому селі, що входить до Лукашівської територіальної громади і носить назву чудових весняних квітів-Нарцизівка. Здобувши середню освіту, вступив до Вінницького державного педагогічного інституту на філологічний факультет. По закінченні вишу працював кореспондентом Погребищенської районної газети «Колос», Могилів-Подільської міськрайонної «Наддністрянська правда», учителем української мови та літератури у м. Шостка Сумської області, директором Липовецької телерадіокомпанії. Зараз Микола Іванович — заступник редактора газети «Липовецькі вісті». Він з тих, що не на словах , а насправді люблять Україну, вболівають за її сьогодення і майбуття. Надзвичайно скромний, врівноважений, інтелігентний чоловік, одружений, має гарну сім"ю, дорослого сина. Ще з молодих років займається громадською діяльністю.
У 1989–1990 рр. він був серед ініціаторів створення осередку Народного Руху України в Могилеві-Подільському, делегатом ІІ Всеукраїнського з'їзду Руху (1990), членом Конгресу українських націоналістів
Народжується людина і , споглядаючи світ, вбирає в себе все багатство його краси, людського спілкування та життя-буття. Людина росте, розвивається і в якийсь певний час у неї виникає потреба поділитися всім тим, що безцінним вантажем збиралось у корі головного мозку і лягало не висловленими словами на серце. Висловити біль душі, переживання, радість від прожитих років зовсім не просто. Творча людина бере папір , олівець і починає писати... Рядки лягають на папір, народжується художній твір..Засіяне благодатне зерно мудрості починає проростати....Микола Іванович почав писати ще в інституті , спочатку це були вірші, згодом проза. Сьогодні немає липовчанина який би не читав його влучних і до "гикавки" смішних гуморесок. Світ побачили його збірки:"Бандитські штучки"2003 р., "Веселий вулик" 2006р., "Сіромахи" 2011р, "Я стояв на белебені" 2015 р.. Микола Пасічник надзвичайний майстер гумору та сатири, він вміє так вдало викласти свої власні спостереженя, що читачеві здається, ніби вони його . Всі сюжети його творчості із нашого звичайного щоденного життя, але в обробці Майстра вони набувають особливого колориту та забарвлення. Його твори висміюють такі пороки нашого суспільства як псевдопатріотизм, підлабузництво , хабарництво , корупцію, тупість , тунеядство...
В 2008 році Миколу Пасічника заслужено прийняли до Національної спілки журналістів, а у 2013-до Національної Спілки письменників. Впродовж багатьох років його твори друкуються на сторінках періодичних видань, звучать зі сцени, по радіо. Земляки мають нагоду гордитися тим, що знають Миколу Івановича особисто, читають його іскрометний гумор і одержують від цього неабияке задоволення. Микола Іванович частий гість у районній бібліотеці, осередку культури, саме там проходять його зустрічі із різними категоріями липовчан - школярами, людьми середнього та літнього віку. Усіх їх єднає почуття гумору, любов до слова, нашої яскравої і унікальної солов"їної мови. Добрий жарт, що породжує щирий сміх, діє на організм людини краще будь-яких ліків і вітамінів, дарує чудовий настрій, додає років життя. ..
Хочеться привітати цю чудову, унікальну людину із гарним ювілеєм. Ви незамінний майстер гумору, професіонал своєї справи. Ви чуйний, оптимістичний, і з нашого боку давно домоглися поваги і визнання. Бажаємо Вам творчого натхнення, фахового зростання і безмежних можливостей! Зичимо не зупинятися на досягнутому, відкривати для себе нові вершини, підкорювати їх і залишатися позитивною і відкритою людиною. І, звісно, щастя та гармонії в сім’ї. З роси і води Вам, Миколо Івановичу!
Повернутись