З Міжнародним Днем прав жінок і миру!

Дорогі наші жінки, в цю дивну пору ВЕСНИ, ЛЮБОВІ І КРАСИ дозвольте привітати всіх з Міжнародним Днем прав жінок і миру!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою жертовністю, любов"ю, мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою, добротою та ласкою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий витік супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.
Ви повинні бути коханими і дарувати нам радість. Нехай Вас ніколи не обминає любов і турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів і життєвих перемог. Теплоти близьких сердець вам , душевного комфорту, родинного затишку та щирості почуттів. А ще - нових професійних досягнень і глибокої поваги колег – чоловіків!

Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, будем робити все, аби Ви почувалися щасливими.

З ПОВАГОЮ ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ЮРІЙ НАУМЕНКО
ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТАРАС ОЛЕКСЮК