Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З нагоди 100-річчя із запровадження державної служби в Україні

Відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби. В залі райдержадміністрації зібралися працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, ветерани державної служби, працівники культури. Привітав зі святом присутніх заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Він зупинився на історії сучасної державної служби, яка сягає першої половини 20 століття, часів гетьманування славного нащадка роду Скоропадських  Павла Скоропадського. Саме він заклав підвалини державної служби в Українській державі. Хоча перші камені державності прокладені були ще за часів Київської Русі. Можливо, державна служба України-найбільше досягнення Гетьманату. Як бачимо, витоки  сучасної державної служби сягають 100 літньої історії . Зараз праця державного службовця  вимагає постійного підвищення професійного рівня, адже авторитет державної служби  залежить від її працівників. 

З вітальним словом до колег звернувся голова районної ради Юрій Науменко. Він зауважив, що головне, що зараз потрібне державі і всім нам - це мир, тоді держава буде розвиватись, вдало проводити реформи , а державна служба вийде на європейський рівень.Голова щиро привітав і ветеранів державної служби, побажав їм добра, здоров`я,здійснення задумів і подякував  за активну громадську роботу, участь у будівництві нової України вільної та незалежної.
Керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький зачитав спільне розпорядження керівників району про нагородження грамотами державних службовців за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди професійного свята . Керівники вручили  нагороди обласного рівня та районного.
Привітала державних службовців з нагоди 100-річчя із запровадження державної служби в Україні та Дня державної служби голова районної профспілкової організації працівників держустанов Валентина Тращук. Вона зупинилась на історії створення державної служби в районі у 90-х роках, відзначила роботу профспілкових лідерів Олександра Скоцького, Тетяни Гребенюк, Володимира Артеменка, Тетяни Прокопчук, подякувала за профспілкову роботу профактивістам. Після зачитання спільної постанови районного комітету профспілки та районної комісії з нагород, керівники вручили грамоти, профспілкові нагороди та квіти винуватцям сьогоднішнього свята. Окремо було відзначено ветеранів державної служби, оголошено їм подяки та вручено квіти.
Дякуючи творчим колективам районного будинку культури,  захід набув душевності, особливого забарвлення, святковості і незабутності.
Повернутись