Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З нагоди Дня працівників соціальної сфери перший заступник голови райдержадміністрації та голова районної ради зустрілись із керівниками установ

З нагоди Дня працівників соціальної сфери перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко зустрілись із керівниками державних установ та комунальних установ районної ради й структурних підрозділів райдержадміністрації. При зустрічі вони подякували їм та очолюваним ними колективам за відповідальність, чуйність, сумлінність. і зазначили, що наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута у цей важкий для України період, відчуває себе захищеною.
Ви  приймаєте на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви  не відвертаєтеся, а прагнете допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам усім заслужену людську шану і повагу.
Впевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямуєте свої зусилля, чуйність, професійні знання і практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.
Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчості, мудрості і високого професіоналізму!
Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Керівники вручили грамоти та грошові винагороди колективам пенсійного фонду, соціального страхування, філії центру зайнятості, службі в справах дітей, Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.
Грамотою обласного рівня відзначено сумлінну роботу головного бухгалтера Центру ССДСДМ Олени Павлишеної. До свята за кошти районного бюджету цій службі придбано для виконання службових повноважень транспорт.
Повернутись