Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З нагоди професійного свята працівників медичної сфери

Відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників медичної сфери. Працівників галузі привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Керівники зазначили, що медицина зараз на шляху реформування  і головне її завдання - збереження і зміцнення здоров’я нації, поліпшення демографічної ситуації, підвищення якості та ефективності медико-санітарного обслуговування, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров’я.


Для того, щоб вивести сферу охорони здоров‘я України на новий якісний рівень необхідна доступна інфраструктура медичного обслуговування населення та чітка державна ідеологія оздоровлення нації. Це головне над чим нам спільно необхідно працювати. Висловлюючи щиру вдячність медичним працівникам за працю, сумлінне та відповідальне ставлення до обов"язків, керівники відзначили  кращих  грамотами районної та райдержадміністрації і вручили їм квіти,  побажали усім міцного здоров’я та професійних здобутків.

Привітали своїх колег і головні лікарі - Липовецької ЦРЛ Олександр Дмитрук, КНЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Василь Бондар, головний лікар служби екстреної медичної допомоги Сергій Гульман, головний лікар обласної лікарні відновного лікування Людмила Стецюк. Керівники медичних закладів відзначили кращу роботу медичного персоналу грамотами та квітами, щирими словами вдячності ,святковими преміями. Чудову атмосферу святковості у залі створили працівники культури.

Шановні працівники медичної галузі! Нехай радість життя  , яку Ви даруєте людям, повертається у домівки родинним теплом , благополуччям, добробутом, наповнює серця любов»ю та бажанням жити і творити добро. Зі святом Вас!

Повернутись