З Новим роком, дітки, з новим щастям!

Засяяла новорічними вогниками ялинка для діток із багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей, що перебувають під опікою. Організатори - КЗ" Липовецький районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді " районної ради, районний будинок культури та діти Липовецької ЗОШ №2 - подбали про те, щоб малі липовчани на святі себе почували впевнено, радісно і щасливо. Приїхали вони із різних територіальних громад Липовеччини.Чимало подарунків отримають діти під час проведення конкурсів, танців та розваг навколо красуні-ялинки, про це потурбувалися працівники комунального закладу. Відкрив дитячий ранок та ознайомив із програмою фахівець Центру Володимир Москалюк.
На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районноїх ради Руслан Танасюк. Вони щиро привітали дітей та батьків з прийдешнім новим роком і побажали , в першу чергу, миру, успіхів у навчанні, сімейного благополуччя, здійснення мрій. Руслан Анатолійович акцентував увагу на тому, що всі дітки мають гарно розважатися, бути активними у конкурсах, лише тоді під новорічною ялинкою вони знайдуть подарунок, про який мріяли. А св. Миколай цього року щедрий-подарунків має вистачити на всіх!
Окрім лісових звірят, на дітей сьогодні чекали герої української казки "12 місяців"....
З Новим роком, дітки, з новим щастям!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.