З початку року майже 8 тисяч роботодавців області скористалися послугами служби зайнятості

Ні для кого не секрет, що роботодавець – це клієнт служби зайнятості №1. Саме тісна співпраця між службою зайнятості та роботодавцями є запорукою успішного вирішення питання зайнятості населення.
І мета служби - щоб кожен шукач роботи мав гідну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.
За результатами роботи у 2019 році два липовецькі підприємства стали переможцями обласного конкурсу у різних номінаціях. У номінації "Кращий роботодавець року " одним із переможців року визнано керівника Анатолія Грубого, ТОВ "Продмова". Це керівник сучасного потужного підприємства на якому створені гідні умови праці та відпочинку і на якому сворено 150 робочих місць. Тут випікають хліб, хлібо-булочні та кондитерські вироби та виробляють борошно. А нещодавно відкрито цех випічки житнього хліба із найновішим обладнанням. працюють на заквасках. Продукт виходить високоякісний і смачний, витримує конкуренцію обласних хлібозаводів та підприємств, та й ціна доступна. А ще тут випікають диво-короваї, художньо оформлені та запашні, слава про які шириться не тільки на Вінниччині, а й за її межами.
На підприємстві дороговартісне сучасне обладнання, окремі зразки якого перші в Україні. Директор підприємства Анатолій Грубий з любов"ю розповідає про своє дітище, виробництво, його перспективи розвитку, про людей , які на ньому працюють. Співпрацює із підприємствами Турції, Польщі. В основному тут робочі місця для себе знайшла молодь, але є цехи в яких із задоволенням випікають хліб і літні люди. Умови на підприємстві-відмінні. Обладнана кімната для прийому їжі, душові кімнати , пральня кімната для спецодягу. В цехах стоїть дивний аромат хліба та кондитерських виробів. Географія продукції ТОВ "Продмова" це не тільки Липовеччина, а Гайсин, Погребище, Вінниця, Калинівка,Тетіїв та інші населені пункти України.
На диво,тут дбають не тільки про виробництво, умови праці, -одне із перших в районі підприємство застосовує роздільний спосіб збору сміття.
Сьогодні до цього підприємства із гарною місією завітав начальник Липовецької служби зайнятості Віталій Руденко, аби вручити керівнику Почесну грамоту за перемогу в конкурсі, у номінації "Кращий роботодавець року" . В робочому цеху, в оточенні трудового колективу відбулася церемонія вручення. Директор центру подякував керівнику за співпрацю, розуміння і побажав йому та колективу, який очолює, звершень у праці, гідної оцінки праці, пристойної зарплатні, життєвих гараздів та процвітання.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.