З подарунками до земляків!

Напередодні Дня волонтера та Дня Збройних Сил України , планується поїздка в зону ООС до наших земляків, які виконують свій патріотичний обов"язок на Сході України. У формуванні святкового вантажу для наших захисників беруть участь діти загальноосвітніх шкіл району, територіальні громади, працівники районної ради, її комунальних підприємств, райдержадміністрації та її структурних підрозділів, підприємств району.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.