З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ, МАЛЕНЬКІ ЛИПОВЧАНИ!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні у "КРАЇНІ ВЕСЕЛКОВІЙ" відбувся чудовий захід, приурочений цій даті. Директор Липовецького ДЮЦ Алла Куземко привітала дітей, представила та передала слово гостям дитячого оздоровчого табору - голові районної ради Юрію Науменку та заступнику голови райдержадміністрації Олегу Фурманюку . Керівники привітали діток із прийдешнім святом .
-Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи державність та розвиваючи власну культуру.Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя, - зазначили вони.
Бажаємо миру і злагоди вам, діти, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості вашим батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до вас!

Далі діти спільно з Людмилою Мазур брали участь у масових заходах: конкурсах , вікторинах, квестах, малюнках на асфальті. Пісенькою про про сонечко, чисте небо, гарний настрій концертну програму розпочала наймолодша учасниця Вікторія Лук"янова. "Сумувать не треба - все на краще йде"- запевнила вона своїх друзів. А далі вокалісти Вероніка Дзісь, Юлія Чернега, Сніжана Кирилюк, Олександр Марківський урізноманітнювали програму такими ж яскравими художніми номерами . Танцювальний колектив "Подолянчик" вніс свої позитивні корективи у свято.Керівники частували діток солодкими призами. Дорослі згадали своє дитинство і теж з радістю брали участь у конкурсах! Було надзвичайно весело та цікаво!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.