Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З професійним святом привітали працівників сфери соціального захисту

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обґрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної та інших видів діяльності.
Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Голова районної ради Юрій Науменко зустрівся з працівниками соціальної сфери , привітав їх, за відповідальність в роботі, сумлінну працю вручив колективам грамоти районної ради та райдержадміністрації із грошовими винагородами. Від районної профспілкої організації працівників держустанов на зустрічі були присутні Ольга Собко-голова районної молодіжної ради та Валентина Тращук, голова районної профспілкової організації. Профспілкові грамоти та грошові винагороди одержали спілчани. які беруть активну участь в громадському житті колективу.
Тетяна Бевза- заступник начальника управління соціального захисту, Світлана Обець головний спеціаліст управління, Наталія Цюпа-провідний спеціаліст управління, Ірина Герасимчук- директор Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, Інна Качанюк-головний спеціаліст служби в справах дітей, Наталія Пиндер, Тетяна Калитюк, Ольга Гальченюк-соціальні робітники КУ "Територіальний центр". Грамотою ради Федерації профспілок області відзначено Катерину Мельничук-директора КУ " Територіальний центр".
Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення бажали в цей день працівникам сфери соціального захисту.
-Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а професійне свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини, -підвів підсумок зустрічі голова районної ради Юрій Науменко.
Повернутись