З професійним святом усіх працівників нотаріату

Липовецька районна рада та Липовецька райдержадміністрація вітають з професійним святом усіх працівників нотаріату.

Кожен рік 2 вересня в Україні відзначається День нотаріату. Варто відзначити, що це свято вважається одним із наймолодших у нашій країні.Таке свято з'явилося у нас завдяки Українській нотаріальній палаті, в якій наразі перебуває близько 5 тисяч фахівців. Так, у 2007 році виникла ідея цього свята. Але через різні бюрократичні проблеми створення Дня нотаріату довелося відкласти.

Історія започаткування свята мала своє продовження у 2009 році. Тоді 15 червня пропозицію нотаріусів підтримало Міністерство юстиції України. У листі президентові було зазначено:
"Нотаріус є природним захисником прав людини, оскільки надає незалежну і неупереджену юридичну допомогу на засадах рівності, законності і справедливості".

Бажаємо працівникам нотаріату успіхів, витримки, міцного здоров'я, добра і родинного благополуччя!
З професійним святом!