Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З родини починається життя людини!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Сьогодні, 15 травня, відзначається надзвичайно важливе, соціально-значуще свято - День сім'ї, адже сім’я – це фундамент, завдяки якому кожен із нас твердо стоїть на ногах і впевнений у майбутньому. Сім’я – це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть, порадіють твоїм успіхам, а в разі невдачі скажуть: «Ми тебе любимо - і в тебе все обов’язково вийде!» Сім'я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя сім'ї - ось мірило розвитку і прогресу країни.
Саме тому, 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї, за ініціативи комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради, у Липовецькому районному будинку культури, відбулося свято з символічною назвою: «З родини починається життя людини!». До уваги гостей заходу було представлено виставку творчих робіт та концертна програма.
Керівники району відзначили подяками та цінними подарунками учасників конкурсу художніх і творчих робіт «Повір у себе», який був проведений для дітей та молоді з інвалідністю, віком від 7 до 35 років. Роботи учасників (жителів Липовецького району, учнів шкіл та студентів Зозівського професійного аграрного ліцею) усі гості свята мали можливість побачити в холі Липовецького районного будинку культури.
Загалом, день був наповнений приємними та радісними емоціями учасників та гостей свята. 
Міжнародний день сім’ї ми святкуємо раз на рік, а любов і турбота про близьких триває щоденно, кожну мить нашого життя. Будьте здорові й щасливі, бережіть одне одного!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Повернутись