’’З тобою я і в щасті, і в журбі...’’

Чудове свято "З тобою я і в щасті, і в журбі..." відбулося у Скитківській територіальній громаді з нагоди 230 - річчя села Хороша. На території сільського клубу за участі сільських аматорів сцени було організовано святкове дійство, яке залишило незабутній слід в історії села та в пам"яті хорошан. На свято завітали шановні гості. Серед них був почесний гість-Мирослав Вишневий, учасник бойових дій в АТО, який на цей час перебував у відпустці. Як і годиться, згадали кожного хорошанина, який доклав свої знання, уміння чи працю до розвитку села. В першу чергу пригадали графа Струтинського, власника тутешных земель, який дав гарну назву селу.
На цій благодатній землі народились і виросли Михайло Дажура -самодіяльний поет , Філімон Расновський-прославлений механізатор , Володимир Дмитрук-кандидат історичних наук, краєзнавець, який написав не одну сторінку історії рідного села... Слова вдячності і віншувань звучали і на адресу старожилів, родин , які відзначили золоті та діамантові весілля, трудівників...
У цей день відзначав свої іменини аматорський колектив "Хорошаночка", який земляки і цінують, і шанують.З нагоди 10 річниці, його засновник Василь Расновський подарував дівчатам червоне намисто, яке так пасує до їх сценічного вбрання.У яскравому концерті, який підготували для сельчан з нагоди свята , брали участь і гості - ансамбль "Лебедонька", тріо "Любисток". Хорошани дякували за участь в організації заходу голові Липовецької філії "ПрАТ "Зернопродукт МХП" Євгенію Панасюку, керуючому ТОВ "Іллінецьке" Олексію Гребенюку, сільгоспвиробникам Роману Петрівському, Василю Расновському. Довго над селом у цей день лунали пісні, які передавались із уст в уста не одним поколінням хорошан, бо вони надзвичані люди, які вміють працювати і ,як ніхто, люблять українську пісню!
Ініціював чудовий захід і доклав зусиль аби він пройшов на високому рівні Едуард Герасимов, завідувач Хорошанським клубом.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.