Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

За досвідом роботи до Чехії

З 29 січня по 2 лютого делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником перебуває з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки. Участь у поїздці взяли голови районних рад, представники профільних департаментів облдержадміністрації, керівництво виконавчого апарату обласної Ради, головні лікарі обласних медичних закладів, представник Агенції регіонального розвитку Вінницької області. У складі делегації області  від Липовеччини голова  районної ради Юрій Науменко.

Перебуваючи з візитом у місті Ліберці, делегація зустрілась із Гетьманом Ліберецького краю паном Мартіном Путом та членами Регіональної Ради. В ході зустрічі Мартін Пута поділився досвідом формування місцевої ради, чисельність якої наразі складається із 45 депутатів. Вибори органів місцевого самоврядування відбуваються один раз на 4 роки, сесії проходять в online  режимі. 30 січня в Ліберецькому краї заплановане проведення пленарного засідання сесії, у роботі якої візьмуть участь і вінниччани. Вони зможуть переконатись у відкритості та прозорості проведення сесій.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, у свою чергу, розповів про формування Вінницької обласної Ради, поділився досвідом співпраці партій та фракцій, які увійшли до діючого складу Ради. Також зазначив, що протягом каденції відбулось 27 пленарних засідань сесій і за підсумками року у своїй діяльності Вінницька обласна Рада визнана найпрозорішою.

Заступники Гетьмана – члени Регіональної ради розповіли про організацію роботи у медичній галузі та акцентували увагу присутніх  на основних етапах формування медичних закладів різного рівня підпорядкування. Робота продовжується і у наступні дні  буде організована відповідно до плану.

Повернутись