За ініціативи районної Спілки учасників бойових дій в АТО відбулось зібрання

За ініціативи районної Спілки учасників бойових дій в АТО, яку очолює депутат районної ради Юрій Яремчук, відбулось зібрання, в якому взяли участь і очільники району. По обговоренні питань, що турбують учасників бойових дій в АТО, голова районної ради Юрій НАУМЕНКО та голова райдержадміністрації Тарас ОЛЕКСЮК з нагоди Дня Конституції України відзначили грамотою обласної ради та облдержадміністрації Марину Сергіївну Студілко.
Марина Студілко учасник бойових дій в АТО і має військове звання молодший сержант. Працює медичною сестрою військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, член ГО "Спілка учасників АТО Липовецького району".
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток Конституційних засад, української державності , високу професійну майстерність та з нагоди Дня Конституції її відзначено Почесною грамотою та грошовою винагородою.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.