За ініціативи Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування

За ініціативи Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбулась, онлайн інформаційна зустріч з головами ОТГ та керівниками районних рад.

В зустрічі взяла участь Головний санітарний лікар Вінницької області Валентина Зайцева, яка інформувала про ситуацію в області щодо карантину.
Про результати виконання робочого плану інформували Світлана Буяльська та Ольга Олійник, завідувачі центрів комунікації та організаційно-правової роботи. Про нагальні питання роботи ВОАОМС інформував керівник секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк. По обговоренні питань та наданні відповіді на питання він підвів підсумки онлайн-зустрічі.
Голови Староприлуцької та Росошанської ОТГ, Віктор Любченко та Володимир Сличук, брали участь у семінарі у своїх студіях. Заступник голови районної ради Руслан Танасюк та керуючий справами виконавчого апарату Юрій Тітенко теж взяли участь у онлайн-зустрічі.