Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

За материнську самовідданість

Сьогодні, 22 грудня, у сесійній залі Липовецької районної ради перед сесійним засіданням, в урочистій атмосфері голова райради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів вручили посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати – героїня» нашим Липовчанам:

ВОЛОШИНІЙ Людмилі Іванівні - матері 5 дітей (с.Вахнівка), КВАЧУК Галині Іванівні - матері 6 дітей (с. Кобильня), ПАШКУРНІЙ Олександрі Степанівні - матері 7 дітей(с. Богданівка).

Відповідно до Указу Президента України від 07.12.2017р. № 409/2017 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання «Мати – героїня».

Варто відзначити, управлінням праці та соціального захисту населення кожній родині, яка удостоєна високої державної нагороди - почесного звання «Мати – героїня», найближчим часом буде виплачено одноразову винагороду у розмірі 10 прожиткових мінімумів.

Нехай у цих родинах, які є гордістю Липовецького району, панує мир і злагода, здоров’я у всіх буде міцним, а діти будуть успішними у навчанні та житті.

 
Повернутись