За підсумками засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами

5 вересня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами під головуванням Галини Канарської.

В засіданні взяли участь директорка комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" Катерина Мельничук, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Алла Коцюбняк, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Інна Рябоконь.

Катерина Мельничук, директорка комунальної установи, звернулась до членів комісії з зверненням про надання згоди на поселення Уманець В.С. жительки с. Зозівка, у Росошанське відділення постійного перебування одиноких непрацездатних громадян та про надання соціальних послуг         гр. Горбань М.О., жительці м. Липовець вдома. Крім того, поінформувала присутніх про сімейний стан, умови проживання та стан здоров’я громадян.

Під час зібрання депутати обговорили звернення, інформацію взяли до відома.

За підсумками роботи члени комісії погодили проєкти рішень районної ради "Про надання згоди на поселення та подальше проживання Уманець В.С. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району";"Про звільнення громадянки Горбань Марії Олександрівни від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

З протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті районної ради.