За сприяння Німеччини у Липовецькому районі буде відкрито меморіал розстріляним у роки ІІ-ї світової війни євреям

На нараді, що відбулась 6 вересня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка, обговорено питання організації заходів щодо відкриття у Липовецькому районі меморіалу розстріляним у роки ІІ-ї світової війни євреям.
Подія відбудеться 18 вересня 2019 року, в рамках проекту «Захистимо пам’ять», що реалізується за ініціативи та сприяння Фонду «Меморіал убитим євреям Європи».
Варто зазначити, що такі меморіали відкриваються і в інших містах України, де проводились масові розстріли євреїв. З цього питання створено організаційний комітет у складі керівників та посадових осіб.