За здоровий спосіб життя та чисте довкілля!

МОЛОДІЖНА РАДА РК ПРОФСПІЛКИ спільно із ГО "VELOLOVE"
6 вересня 2020 року провела акцію, приурочену Дню міста, "За здоровий спосіб життя та чисте довкілля! " .
Вже вп"яте проводиться цікавий захід для дітей і з кожним роком учасників більшає. Цього разу близько восьмидесяти дітей продемонстрували не тільки вміння поводження із двоколісним другом, а й пройшли активно вікторину, пов"язану із історією міста в якому живемо. Велозмагання були індивідуальні ( для найменших), командні для старших дітей. Особливе враження справили на всіх команди у вишиванках ( сині і червоні), "Вільна Україна" , Помаранчеві, БрЕкети . Діти отримали морозиво, шоколад, світлячки для пересування велосипедами у нічний час, а команди-переможці грамоти від Молодіжної ради та ГО "VELOLOVE". Повболівати за юних учасників прийшли батьки, бабусі з дідусями, хрещені... Як правило, діти ,які відчувають підтримку рідних, почувають себе впевненіше . Двогодинне свято завершилось гаслом "Слава Україні!" у відповідь діти дружно відповіли "Героям слава!".
Стомлені та задоволені повертались діти з батьками додому, несучи в душі масу позитиву, насолоду від перемог, досвід від поразок та надію на наступну зустріч.
Приємно , що парк одержав друге життя, п"ять років він наповнений дитячим сміхом. Молоді мами мають місце для прогулянок із малечею, та й літні люди мають де поспілкуватися. А увечері парк заполонює молодь... .
На превеликий жаль, за п"ять років діюча міська влада не спромоглась завершити будівництво, хоча кошти на реалізацію проекту були виділені із бюджету Євросоюзу.
Щира вдячність за організацію та проведення заходу голові Молодіжної Ради Аллі Заблоцькій та команді ГО "VELOLOVE" - керівник Василь Чигур. Саме КОМАНДІ, бо вже п"ять років цих різних за уподобаннями та політичними переконаннями людей об"єднує одна ідея-зробити рідне місто кращим. І кожен із них : Василь та Олег Чигур, Олена Бойко, Юрій Маркевич, Микола та Олексій Обари, Наталія Бондар, Алла Заблоцька, Ігор Собко, автор проекту-Юрій Станіславський,- вніс свою часточку душі і праці , аби втілити цю ідею в життя.
Окрема вдячність батькам та діткам , справжнім патріотам міста, які підтримують такі заходи.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.