Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Заходи щодо соціальної та психологічної адаптації учасників АТО

Днями, за ініціативи комунального закладу КЗ Липовецький РЦСССДМ та за сприяння Турбівської селищної ради, відбулася зустріч з учасниками АТО, які  проживають на території Турбівської територіальної  громади. Зустріч проводилася у вигляді психологічного тренінгу.                                                                                          У свій час , нинішні захисники Вітчизни ввійдуть в історію України,стануть героями повістей, романів, про них складатимуть вірші та пісні. Під  час проведення психологічного тренінгу  застосовувались різні методи, прийоми психологічної роботи,  дискусії. Обговорені важливі теми, підняті і висвітлені проблеми про наболіле, пережиті  життєві втрати.

Учасникам АТО були запропоновані анкети для діагностування їхнього психологічного стану, усі питання на тренінгу були направлені на усвідомлення учасниками бойових дій своїх цілей в мирному житті та на формування ефективного життєвого планування майбутнього. Хлопці , працюючи із власними емоціями, думками та висловлюваннями мали можливість проаналізувати свій особистий  психологічний стан та вчилися опановувати самого себе.

         Актуальність проведення подібних тренінгів є очевидною, адже розв’язання проблем реабілітації й адаптації учасників АТО нині є одним з найбільш значущих питань. По закінченні тренінгу наші захисники висловили свою думку і підтвердили, що такі зустрічі  для них необхідні.                      

До зустрічі з учасниками АТО була залучена начальник Липовецького бюро безоплатної правової допомоги – Оксана Комісаренко, яка дала відповіді на питання юридичного характеру.  

Повернутись