Заходи у Старій Прилуці

Першого дня літа  відзначається Міжнародний день дітей (International Children's Day). Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийняте в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві. День захисту дітей - це не лише веселе свято для самих дітей, це і нагадування дітям та дорослим про права дітей,  про необхідність їх дотримання, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни.

На передодні цього чудового свята Липовецьким бюро правової допомоги було організовано ряд заходів для дітей у Староприлуцькій територіальній громаді. До проведення заходів приєднались  інспектор Липовецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області Руслана Перебейнос, начальник правового відділу Староприлуцької сільської ради Андрій Кончик та  головний спеціаліст відділу освіти, культури, соціально-гуманітарної політики Староприлуцької сільської ради Василь Нечипорук.

Для учнів 7-9 класів Староприлуцької ЗОШ начальником Липовецького бюро правової допомоги Оксаною Комісаренко було проведено правовий квест. Дві команди «Слуги Феміди» та «Некст» у чесній боротьбі не тільки вибороли солодкі подарунки, але найголовніше,  отримали інформацію  про права дитини та безліч позитивних емоцій.

Наступним пунктом стала Староприлуцька школа-інтернат, де для випускників цього закладу було проведено лекцію «Права і обовязки неповнолітніх». Під час заходу лектори нагадали дітям про їх права та обовязки, адже незважаючи на те, що вони як випускники стають на шлях дорослого життя, але до досягнення 18 річного віку ще вважаються дітьми, та знаходяться під особливим захистом держави.

Завершенням заходів стало проведення тренінгового заняття для учнів 5 класуСтароприлуцької школи-інтернатна тему «Великі права і обовязки маленької дитини».  За допомогою мультимедійної презентації та практичних вправ діти закріпили   знання про свої права та обовязки. Далі усі рушили на вулицю де відбувся конкурс малюнку на асфальті. Діти малювали як вони бачать права дітей у малюнках. У результаті підведення підсумків конкурсу перемогла дружба. Усі отримали  солодкі подарунки, та найголовніше – гарний настрій.

Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Начальник Липовецького бюро

правової допомоги                                               Оксана Комісаренко