Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого у райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної організації Геннадій Сидоров, члени громадської організації ветеранів війни в Афганістані.

Пам’ять українців, які не повернулися з "чужої війни" і тих, хто віддав життя за українське сьогодення, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Під час заходу воїни-афганці мали можливість поспілкуватись з керівництвом та порушили питання свого соціального захисту.

З нагоди 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан учасників бойових дій на території інших держав відзначили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими винагородами та квітами.

Музичні вітання присутнім дарували працівники районного будинку культури.

По завершенні офіційної частини, урочистою ходою присутні вирушили до Пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АС, Меморіалу Слави, Пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО та Пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, який знаходиться у центральному парку, де в знак шани та пам’яті відбулась церемонія покладання квітів. А далі , за традицією, що склалась роками, учасники бойових дій в Афганістані вирушили у село Війтівці на могилу загиблого в афганській війні побратима Володимира Степанюка та у музей, створений в ім’я його світлої пам’яті.