Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Занесено на Дошку пошани

23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні відзначення Дня Незалежності України відбулося урочисте вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани, дипломів та статуеток переможцям конкурсу «Людина року»,  нагородження відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною», а також вручення Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради вінничанам, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Вручали відзнаки голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Для кожної країни свято незалежності є найважливішим державним святом, – сказав Анатолій Олійник вітаючи присутніх. – Україна сотні років йде своїм шляхом здобуття незалежності.  Саме сьогодні ми боремося за справжню незалежність, на жаль, найдорожчою ціною, ціною життів найкращих дочок і синів України. Зараз нам всім треба робити те, що ми упустили попередні роки незалежності.

Анатолій Дмитрович зауважив, що доводиться жити в період реформ, коли потрібні зміни не лише у свідомості кожного українця, але й в діях.

– Хочу навести приклад важливості та масштабності реформ, що відбуваються: для того, щоб українці отримали можливість подорожувати Європою без віз, Верховною Радою було внесено зміни до 147 Законів України, - зазначив очільник обласної Ради. - . Тому ми всі маємо пам’ятати - для змін треба багато працювати кожному на своєму місці. Сьогодні в цій залі зібралися найкращі представники нашої області, які на своєму місці творять історію і роблять свій внесок в історію України.   

Делегацію від Липовецького району на урочистостях до Дня незалежності України у Вінниці очолив голова районної ради Юрій Науменко. 

Свідоцтво про занесення на обласну Дошку Пошани було вручено нашому земляку Віктору Івановичу Лановенку -- керівнику фермерського господарства "ЛАН" (с.Косаківка Липовецького району).

Повернутись