Запалала ялинка на Молодіжній площі Липовця

Сьогодні, в День св. Миколая запалала ялинка на Молодіжній площі Липовця. Липовчан привітали з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами міський голова Микола Грушко, голова районної ради Юрій Науменко , перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. У цей гарний день найкращі побажання нашим дітям- здоров"я, добра, успіхів, удачі, чудового настрою і миру!
А за тим, веселі мелодії закрутили малих липовчан у веселому танку навколо стрункої, найвищої в місті ялинки, святково вбраної у блискучі гірлянди та ліхтарики. Розпорядниця свята, Людмила Мазур, проводила вікторини та розваги, а діти з нетерпінням чекали солодких "миколайчиків".
День Святого Миколая завжди асоціюється із щедрістю, людяністю та добротою - нашляхетнішими людськими якостями.
Тож будьмо добрими, милостивими та шляхетними, і Святий Миколай про нас не забуде! А головне що ми просимо сьогодні у Святого - це ПЕРЕМОГА і довгожданий МИР! Зі святом, липовчани! Хай все, про що мрієте-обов"язково збудеться!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.