ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

Світлина від Лановецька районна державна адміністрація.

Лановецька районна державна адміністрація висловлює глибокий сум та співчуття рідним і близьким районного військового комісара підполковника Олега Анатолійовича Касюна з приводу його раптової смерті. Перший комісар відновленого Лановецького районного військового комісаріату підполковник Олег Касюн служив у Збройних Силах з 1987-го по 2008-й рік. У 2014 році призваний по мобілізації, з 2015-го заключив контракт до закінчення особливого періоду. У складі 44 бригади брав участь в АТО на території Луганської області. Далі продовжив службу на посаді військового комісара Лановецького району. Підполковник був активною життєрадісною людиною, захищав інтереси своїх підлеглих та учасників АТО/ООС, організував чітку роботу установи, якою керував. Нагороджений медалями «Ветеран служби у Збройних Силах України» та «За участь в АТО».
Вічна пам'ять! Царство Небесне!