ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

Майже в такий весняний сонячний день п"ять років тому загинув на Сході України, захищаючи єдність і цілісність нашої держави , наш з вами земляк, Руслан Миколайович Заєць.
Український військовий народився у серпні 1984 року в селі Теклинівка Скитківської територіальної громади. Його мама рано померла, батько одружився вдруге, проживав із сім"єю в с.Ковалівка Немирівського району. Коли хлопець закінчив навчання в Ковалівській школі, повернувся у рідне село до бабусі. Проживали удвох, допомагав їй у господарстві. Старенька проводжала свого онука на строкову військову службу і радісно зустрічала його. Так і жили , бабуся готувала їсти, а онука робив всю важку чоловічу роботу .
Після вторгнення агресора на Донеччину,12 лютого 2015 року молодого хлопця призвали у лави української армії. Бабця виплакала очі поки збирала його в дорогу.
Руслан потрапив у склад мотопіхотної бригади.
19 травня 2015 року під селом Катеринівка молодий боєць разом із п’ятьма військовими, під час бойового завдання, потрапили під обстріл бойовиків під Луганськом. Разом із військовослужбовцями на БРДМ-2 намагались визволити товаришів . Але, на жаль, їх бойова машина також потрапила під обстріл бойовиків. Під час бою, що зав"язався, Руслан та ще один український герой загинули, а четверо військових були поранені.
Бабуся пережила свого онука на кілька років та все бідкалась цією несправедливістю, поки не вмерла. Поховали захисника в с. Ковалівка Немирівського району.
Указом Президента 9/2016 від 16.01.2016року ...за особливу мужність та високий професіоналізм , виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України , вірність військовій присязі Руслан Миколайович Заєць нагороджений орденом "За мужність ІІІ ступеня (посмертно).
На Скитківській ЗОШ 1-2 ст. , за рішенням виконкому сільської ради, на честь героя встановлено меморіальну дошку .
Щорік, у цей день, його побратими, односельці, очільники району і громади приходять сюди, аби ще раз згадати бійця, віддати шану, схиливши в скорботі голови та покласти квіти . Вічна пам’ять героям! Адже саме заради миру, щасливого життя, посмішок і радості сторонніх людей, вони взяли до рук зброю, без вагань віддали свої життя. Світла пам"ять полеглим в боях захисникам!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.