Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

Світлина від Мій Липовець.

04 вересня 1972 року у селі Росоша Липовецького району народився Сергій Михайлович Бичков. Здобув середню освіту у Росошанській середній школі , по закінченні якої вступив до Вольського вищого загальновійськового командного училища тилу. Обравши професію військового, служив у Збройних Силах .

Одружився, спільно з дружиною виховував доньку. У першу хвилю мобілізації, 18 березня 2014 року, був призваний на службу за контрактом та призначений старшим офіцером відділення офіцерів запасу і кадрів, згодом - на посаду заступника військового командира-начальника мобілізаційного відділення . Зовсім мало попрацював на посаді військового комісара Липовецько-Погребищенського об'єднаного районного військового комісаріату, бо в серпні 2014 року, після Іловайських подій, попросився на передову... Відповідно до наказу Міністра оборони був переведений у 28 бригаду в/ч А0666.

6 березня минулого року його серце зупинилось, не винесло того болю, який накопичувався всі ці роки боротьби за єдність та цілісність України.
Липовчани стояли на колінах, коли в"їхав у місто кортеж автомобілів під синьо-жовтими прапорами...

Представник із військової частини, в якій служив Сергій Бичков, зовсім молодий хлопчина, із надзвичайною теплотою розповідав про свого командира, який був справжнім офіцером, гарно ставився до підлеглих, опікувався ними, був для них турботливим і справедливим. Його людяність і теплоту вояки ніколи не забудуть.

Сьогодні Сергію Бичкову виповнилося б лише 48 років...

Ми в боргу перед ним за те, що він взяв на себе цей тягар - захищати інших, захищати землю, захищати країну! П‘ять років перебувати у війні - це занадто багато для людського серця...

Світла пам"ять нашому Героєві... Вічна пам"ять земляку...

Світлина від Мій Липовець.

Повернутись