ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

25 серпня 2014 року, на сході України, під час виконання бойового завдання в районі населених пунктів Авдіївка та Константинівка, загинув наш земляк із с. Росоша, капітан Збройних Сил України, Сергій Шевчук.
Народився у Росоші Вінницької області, військову освіту здобув у Київському військовому інституті управління і зв'язку. За розподілом потрапив у Новомосковськ, де дослужився до посади Начальника радіоцентру 93-ї окремої механізованої бригади. В зоні АТО був прикомандирований до 51-ї бригади.
Останній раз виходив на зв'язок з дружиною 25 серпня 2014 року. Загинув під час виконання бойового завдання . Перша звістка про загибель надійшла від місцевого жителя, що знайшов скривавлену куртку з мобільним телефоном Сергія та повідомив про це дружину.
Перебував у списках зниклих безвісти до офіційних результатів експертизи ДНК в грудні 2014 року. Спочатку похований як невідомий захисник у вересні на Краснопольскому кладовищі м. Дніпропетровськ , перепохований 9 жовтня 2014 року в місті Новомосковськ.
Без Сергія залишились дружина Олександра, двоє дітей — донька й син, батьки.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений 27 червня 2015 року (посмертно) орденом Богдана Хмельницького III ступеня .
2 жовтня 2015 в Росоші біля Меморіалу Слави загиблим воїнам відкрито меморіальну плиту Сергію Шевчуку.
На території Київського військового інституту управління та зв'язку відкрито пам'ятну дошку загиблих випускників з іменем Сергія Шевчука.
В червні 2017 відкрито меморіальну дошку Сергію Шевчуку і на Росошанській ЗОШ 1-3 ст.
Сьогодні біля школи, в якій навчався Сергій Іванович, на території якої розташовані меморіальна дошка і плита, голова районної ради Юрій Науменко, голова районної Спілки учасників бойових дій в АТО Юрій Яремчук,заступники голови ради та райдержадміністрації Руслан Танасюк і Олег Фурманюк, вшанували пам"ять земляка хвилиною мовчання та поклали живі квіти .
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЄВІ! ПАМ"ЯТЬ ПРО НЬОГО ЖИТИМЕ В НАШИХ СЕРЦЯХ.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.