Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

Світлина від Мій Липовець.

Рік тому, 29 жовтня, на Донбасі загинув наш земляк Віталій Оніщук. Двоє дітей залишилися без батька. Ще один нaш земляк поклaв своє життя нa вівтaр свободи і незaлежності Укрaїни.
- Ця звістка приголомшила всіх, хто його знав.
Ще за кілька тижнів перед цим, він був у рідному Липовці і , спілкуючись із заступником райвійськома Юрієм Томчаком сказав, що не страшно йому загинути за Україну, аби лиш знав , що все буде добре, що діти житимуть у вільній і незалежній Україні під мирним чистим небом.
-Найважче в цей день було повідомити про велике горе, що спіткало сім"ю, його дружину Наталію, згадує Ольга Дмитрів. Керівники району Юрій Науменко, Ольга Дмитрів взяли це на себе і разом із райвійськомом Віктором Чубою приїхали в дім Віталія.... Сьогодні згадувати навіть про це важко.
На місці поховання Віталія Оніщука зібралися побратими, його близькі друзі, керівники. Стояли довго над могилою, ділились спогадами про відвідування в минулому році зони АТО, про радісну зустріч із кожним липовчанином і особливу - із ним.
-В березні цього року він мав повернутись додому, -сказав його побратим Сергій Синіцький, який прибув додому в лютому.
Схилили в скорботі голови. Хвилиною мовчання та молитвою вшанували його пам"ять...
Проїжджаючи повз дім, який він збудував, побачили, що його сад готується до зими, скидаючи листя додолу...
Все як при його житті... Тільки ВІталія серед нас вже немає...

Зaпaлімо свічу пaм'яті зa Вітaлієм Оніщуком, Бійцем 59-ї бригади, Сином, Чоловіком, Батьком, Другом... Пом'янімо його.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись