Запрошується активна молодь Липовеччини!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те що, з 26 вересня по 3 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство, як ефективна форма соціальної взаємодії».
Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства, як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.
До участі у семінарі запрошуються представники місцевого самоврядування, управлінь соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров'я, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти.
Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80. Або ж до комунального закладу Липовецької районної ради «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», м. Липовець вул. Шевченка № 7, тел..: 2-14-43.