Заради дитячих посмішок.

Важливими напрямками роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» є соціальна робота та підтримка сімей учасників АТО; сімей, що виховують дітей з інвалідністю; сімей вимушених переселенців та сімей СЖО. Напередодні Різдвяних свят працівниками Центру за підтримки Липовецької районної державної адміністрації і Липовецької районної ради, організовано виїзд у сільські територіальні громади. Діти вказаних категорій отримали солодкі подарунки до новорічно-різдвяних свят.
Їх привітала директорка КЗ Липовецький РЦСССДМ Ірина Герасимчук і побажала всім міцного здоров’я, щасливого дитинства, гарних успіхів у навчанні, віри в себе, здійснення мрій та мирного неба над головою.