Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання Клубу громадського діалогу

На засіданні Клубу громадського діалогу, який нещодавно засідав у м. Хмільник, учасники обговорили механізми фінансової підтримки громадських ініціатив за рахунок міського бюджету.

Керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох запропонував для обговорення три моделі підтримки громадських ініціатив – через конкурс для громадських організацій і творчих спілок, через бюджет громадських ініціатив та через механізм залучення громадськості на умовах співфінансування.

Секретар міської ради Анатолій Мороз зазначив, що фінансове стимулювання громадських ініціатив – це упевнений і прозорий крок влади до переосмислення стандартів життя громади. Який пріоритет обрати, яку модель розвитку апробувати – вирішуватиме рада, але лише з урахуванням думки громади. Представники громадськості і влади ще раз переконались, що запровадження фінансової підтримки громадських ініціатив за рахунок коштів міського бюджету є необхідним та актуальним для населеного пункту. На засіданні Клубу громадського діалогу були присутні представники Липовецького фонду громади та Погребища: Наталя Собчук, Олександр Собчук, а також Василь Білоконь. Гості активно долучалися до обговорення, пропонуючи своє бачення можливих варіантів фінансової підтримки громадських ініціатив.

Засідання Клубу громадського діалогу відбулося в рамках реалізації проекту «Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу».

Проект здійснюється завдяки співфінансуванню Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, яка є програмою Фундації Міжнародної Солідарності, що фінансується Урядами Канади та Польщі ( відповідно до програми польської співпраці для розвитку МЗС Республіки Польщі та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку). 

Повернутись