Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання 37 сесії районної ради

В роботі 37 сесії районної ради, яку провів голова ради Юрій Науменко, взяли участь районні обранці, голова та заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад. До порядку денного пленарного засідання були внесені 8 актуальних питань життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять нашого земляка, який загинув в зоні АТО Руслана Миколайовича Зайця, 1984 року народження, уродженця села Теклинівки.

На пленарному засіданні сесії було розглянути наступні питання:

1.           Про Районну програму "Мобільний соціальний офіс" на 2015-2017 роки.

2.           Про внесення змін та доповнень до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки".

3.           Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 417 "Про районний бюджет на 2015 рік".

4.           Про розпорядження голови райдержадміністрації.

5.           Про розпорядження голови районної ради.

6.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

7.           Про висунення кандидатури для нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною" до Дня незалежності України.

8.           Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 25 лютого 2011 року № 63 "Про затвердження Статуту Липовецької дитячої музичної школи, викладеного в новій редакції".

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

Повернутись