Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

На сьогоднішній день спалахи африканської чуми свиней зафіксовані в смт. Кирнасівка, Тульчинського району Вінницької області змушують хвилюватися власників домашніх господарств і в нашому районі. У зв’язку з цим 2 вересня відбулося спільне засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття  відповідних рішень були запрошені члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники районної служби ветеринарної медицини та голови територіальних громад району.

Про ситуацію щодо АЧС на території району та стан виконання профілактичних заходів з недопущення АЧС доповів виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Липовецькому районі Сергій В’юник.

В ході засідання члени комісії вирішили, забезпечити контроль за клінічним станом свинопоголів’я у свиногосподарствах незалежно від форми власності; активізувати роботу щодо приведення до оптимальної щільності поголів’я диких кабанів в мисливських угіддях усіх форм власності; посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства; всім суб’єктам господарювання незалежно від форм власності які утримують свинопоголів’я дотримуватись закритого режиму роботи; заборонити реалізацію свинини на стихійних ринках на територіях сільських рад та ін.

Тому головне завдання – не допустити занесення збудника цієї страшної хвороби на територію району.  

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/5477-zasidannia-derzhavnoi-nadzvychainoi-protyepizootychnoi-komisii-pry-lypovetskii-rda

 

Повернутись