Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання комісії з питань бюджету

На засіданні постійної комісії з питань бюджету розглянуто питання порядку денного чергової 16 сесії районної ради 7 скликання:
Про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2017 року
Про розпорядження голови райдержадміністрації
Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання  від 23 грудня 2016 року №138" Про районний бюджет на 2017 рік" із змінами.
Про районну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 рр.
Про створення комунальної установи "Липовецький районний центр соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді"
Про затвердження технічних документацій із грошової оцінки земель
Про надання згоди на поселення та подальше перебування непрацездатного жителя  с. Біла у Росошанському відділенні постійного перебування  КУ "Територіальний центр соціального обслуговування Липовецького району.


З бюджетних питань доповіла Олена Рудик, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації. Проект соціальної Програми національно- птріотичного виховання дітей та молоді представила Інна Косач, начальник відділу освіти райдержадміністрації . В обговоренні програми взяли участь Петро Прокопчук, голова постійної комісії з питань освіти, культури , духовного відродження, охорони здоров"я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту  та  головний спеціаліст відділу культури та туризму Ігор Ревацький .
Про створення на базі Липовецького районного центру соціальних служб для дітей , сім"ї та молоді Комунальної установи "Липовецький РЦССдДСМ" та призначення директором Ірини Герасимчук інформував заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Комісія із земельних питань попередньо розглянула питання затвердження технічних документацій із грошової оцінки землі і рекомендувала сесії затвердити технічки. Із питання надання згоди на поселення одинокого непрацездатного громадянина  у Росошанське відділення інформувала Катерина Мельничук-директор територіального центру.
Всі питання, що розглянули, депутати рекомендували сесії затвердити. Окрім питань порядку денного розглянуто звернення керівників щодо фінансування заходів, ці звернення вирішено запропонувати для розгляду депутатам на наступному сесійному засіданні.

Повернутись