Засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Світлина від Олександра Скоцького.
ПРОТОКОЛ № 22
(витяг)
засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18 червня 2020 року м. Липовець
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1. Про посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг
Начальнику Липовецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області В’юнику С.І. спільно з Липовецьким відділенням поліції Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції Вінницької області, в межах компетенції, забезпечити:
- посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг, відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби;
- проведення моніторингових обстежень дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у вечірній та нічний час, звернувши при цьому особливу увагу на діяльність закладів громадського харчування;
- залучення засобів масової інформації під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства з метою висвітлення процесу та результатів перевірок;
- активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання профілактичних заходів серед усіх верств населення, суб’єктів господарювання різних форм власності.
Термін: невідкладно
Керівнику апарату районної державної адміністрації Скоцькому О.І. максимально сприяти залученню, під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, засобів масової інформації з метою висвітлення процесу та результатів перевірок.
Термін: невідкладно
Начальнику Липовецького відділення поліції Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції Вінницької області Гавришу В.В. в межах компетенції, забезпечувати підтримання публічної (громадської) безпеки і порядку під час здійснення спеціалістами Липовецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області заходів, визначених пунктом 1 цього протоколу, та контроль за дотриманням умов самоізоляції осіб.
Термін: невідкладно
За дане рішення – 19 чол.
Проти – 0 чол.
Утрималось - 0 чол.