Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання опікунської ради у с. Сививківці

За ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Сививківської сільської ради. На ньому були розглянуті наступні питання:

- Доцільність повернення дітей громадянки К.,  з Вінницького обласного дитячого реабілітаційного центру в сім’ю. В ході бесіди членів сім’ї під розписку зобов’язано до 10 серпня закінчити ремонт у будинку та створити належні умови для повноцінного життя та розвитку дітей.

- Заслухано багатодітну матір  неповнолітня дочка якої без поважних причин залишила навчання у Вінницькому ПТУ. Переконано та зобов’язано її до 1 вересня подати документи доньки у Зозівський професійний аграрний  ліцеї на продовження навчання із спеціальності «Кухар-кондитер».

- Наступне питання : Розгляд звернення громадянина М. щодо його  адаптації в суспільстві. Після вивчення ситуації на місці та обговорення різних варіантів подальших дій, чоловіку було запропоновано тимчасово влаштуватись  до реабілітаційного центру. Там йому допоможуть повернути віру в себе та здобути навички необхідні для подальшого  життя. Громадянин вже 14 липня у супроводі спеціаліста центру відвідає вищезгаданий заклад для прийняття остаточного рішення. На засіданні опікунської ради також було розглянуто питання можливості створення прийомних та патронатних сімей у вищезазначеній громаді.

Повернутись