Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання опікунської ради в Лозуватській територіальній громаді

За участі комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді»  відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Лозуватої сільської ради. На порядок денний  винесено питання стану виконання батьківських обов’язків сім`ї  М., у якій виховуються двоє неповнолітніх дітей.

Уже рік, як дорослі члени сім'ї офіційно влаштуватись на роботу, через відсутність необхідних документів та схильність до зловживання спиртними напоями, не можуть. З ними проведено соціальну роботу, спрямовану на підвищення виховного потенціалу сім'ї, популяризації здорового способу життя та   акцентовано увагу на негайному вирішення питання поновлення документів і працевлаштування. Для більш детального вивчення нагальних питань сім`ї розпочато складення акту оцінки потреб.

Другим розглядалося питання про  виконання батьківських обов'язків та попередження насильства у сім'ї Л..Члени родини на засідання опікунської  ради не з'явилися.

Окремо винесеним питанням на засіданн було створення патронатної сім`ї. Усіх присутніх   проінформовано щодо особливостей здійснення патронату над дитиною та підбору кандидатів у вихователі.

 

Повернутись