Засідання організаційного комітету з питань проведення у Липовці заходів з нагоди Дня Захисника України

Відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань проведення у Липовці заходів з нагоди Дня Захисника України. Кожен із членів комітету мав можливість висловити свою думку, всі пропозиції враховані. Як і повідомлялось раніше, заходи з нагоди Дня Захисника України за пропозицією районної Спілки учасників АТО відбудуться 14 жовтня 2019 року біля Липовецького районного військового комісаріату. До участі запрошуються делегації із територіальних громад району. В цей день відбудеться нагородження Почесними грамотами військовослужбовців, учасників АТО та ООС, захисників єдності й цілісності України.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.