Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання організаційного комітету з відзначення на Липовеччині Дня Соборності України

Сьогодні, 15 січня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів за участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України.

Під час засідання члени оргкомітету обговорили формат проведення та сценарій заходів.

Відповідно до рішення оргкомітету та затвердженого плану заходів у м.Липовець будуть проведені наступні заходи:

21 січня о 10.30 год. на шкільному подвір’ї Липовецької загальноосвітньої школи І - ІІІ ст.№1 імені Василя Липківського Липовецької районної ради за участі учнів навчального закладу буде організовано флешмоб «Єдина країна» під час якого учасники вишикуються у вигляді «живого слова» - «ЦІЛЬ» що символізує Соборну Україну та виконають Державний Гімн України.

22 січня о 10.00 год. районні заходи приурочені Дню Соборності України розпочнуться з покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим  воїнам у зоні АТО. Далі учасники зібрання візьмуть участь в урочистостях, які продовжаться у районному будинку культури.

http://lip-rda.gov.ua/ua/news/ostanni-novyny/10647-zasidannia-orhanizatsiinoho-komitetu-z-vidznachennia-na-lypovechchyni-dnia-sobornosti-ukrainy

Повернутись