Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання постійної комісії із питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу

На засіданні постійної комісії із питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та  з питань агропромислового комплексу, яке провів голова комісії Віктор Бичков, попередньо розглянуто питання, що внесені до порядку денного 18 сесії 7 скликання. В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Руслан  Танасюк , Катерина Смішко  - начальник відділу у Липовецькому районі Держгеокадастру та запрошені заявники Олександр Юрченко, Сергій Безносюк, Юрій Панасюк - головний агроном ТОВ "Елісторг", Людмила Добренко-представник за дорученням ТОВ "Граніт-3", Оксана Щербата-представник за дорученням Віктора Белкота, Ніна Дудченко - землевпорядник Вахнівської сільради. Комісія розглянула наступні питання:

-Про відміну пункту 6 рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 25 вересня 2015 року №482 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок". З цього питання доповіла Алла Коцюбняк-начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "Граніт-3" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вахнівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для іншого сільськогосподарського призначення на території Брицької сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "ЕЛІСТОРГ" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Лісовика Володимира Андрійовича для ведення особистого селянського господарства на території Нападівської сільської ради  Липовецького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди Белкоту Віктору Зидоровичу для ведення фермерського господарства на території Вербівської сільської ради  Липовецького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих на території Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

У обговоренні питань взяли участь Леонід Балацький, Айдин Теймуров, Юрій Задворний, Микола Дзюба.   З розглянутих питань прийняті відповідні рекомендації.

 

Повернутись