Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання постійної комісії з питань бюджету

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, яке провів голова комісії Сергій Огородник. 
Начальник фінансового управління Людмила Заєць доповіла присутнім по проектах рішень з питань фінансів, зокрема Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців,Про районну програму супроводження бюджетного процесу, Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання №40 "Про районний бюджет на 2016 рік " та про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації. 
Комісія розглянула проекти програм та внесення змін до раніше прийнятих, клопотання керівників бюджетних установ щодо виділення коштів.
З питань прийняття районних програм із соціального захисту громадян доповіла Валентина Бичкова, начальник управління праці та соціального захисту населення , вона запропонувалана на розгляд депутатів проект "Районної Програми щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз , на 2016-2020 роки", якою передбачено проплату проїзду хворим та часткове лікування. Комісія вирішила пропонувати сесії районної ради районну програму  затвердити. Розглянули внесення доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції , військовослужбовців та поранених учасників АТО та до районної Програми соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів та їх сімей на 2016-2010 роки".
З питань внесення змін та доповнень до Програм "Сільська школа Липовеччини","Шкільний автобус" та Програми організації харчування дітей інформував Руслан Танасюк , заступник голови районної ради. Про звільнення громадянки Рудь Катерини Кузьмівни від плати за надання соціальних послуг доповіла Катерина Мельничук, директор Комунальної установи "Територіальний центр".Заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк представив до обговорення об"ємну програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров"я громадян" на 2016-2020 роки.
Комісія обговорила питання "Про розпорядження голови районної ради ", прийняті в міжсесійний період.
В обговоренні питань взяли участь Головатюк Г.І., головний бухгалтер ЦРЛ, Віктор Дмитрів, ФОП, Ігор Ревацький , головний спеціаліст відділу культури та туризму.
Прийнято рішення , обговорені питання винести на розгляд чергової сесії для прийняття відповідних рішень.

Повернутись