Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Засідання Президії районної ради

На засіданні Президії районної ради, яке сьогодні провів голова районної ради Юрій Науменко, розглянуто питання, винесені на розгляд 23 сесії районної ради 7 скликання.

Про програму відпочинку та оздоровлення дітей і молоді Липовецького району на 2018-2023 роки інформувала Віра Осадча, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації.

З питань внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №94 "Про районну Програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016-2020 роки" (зі змінами) та до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 29 січня 2016 року №50 "Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2016-2020 роки" доповіла Валентина Бичкова – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки" та передачу майна комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області інформував Олександр Дмитрук – головний лікар центральної районної лікарні.

На проектах рішень "Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами). та "Про розпорядження голови райдержадміністрації" зупинилась Людмила Заєць – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області, Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області, Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи "Липовецький районний методичний центр" у новій редакції інформувала Світлана Ковальчук – директор комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти". Питання обговорили Петро Прокопчук, Галина Канарська, Олександр Козачишин, Геннадій Терлецький.

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами), Про призначення на посаду директора Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області, Про розпорядження голови районної ради прийняті в міжсесійний період, Про передачу автобуса інформував Руслан Танасюк – заступник голови районної ради. Також були розглянуті земельні питання.

Розглянуті питання депутати вирішили винести на розгляд позачергової 23 сесії районної ради.

Повернутись