Засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

13 червня у райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації – Дмитрів О.В., голови районної ради – Науменка Ю.М., відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020  років за участю представників відділів та управлінь райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району.

В ході засідання розглянуто комплекс підготовчих робіт. Роботи виконуються відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 15 травня 2019 року № 141 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020  років».

Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації звернула увагу керівників підприємств, установ та організацій на завчасній щорічній підготовці до осінньо-зимового періоду шляхом розроблення та введення в дію відповідних організаційно-технічних заходів, які регламентовані Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Зазначила, що в планах організаційно-технічних заходів включається основний комплекс заходів, що впливає на надійну та безаварійну роботу систем теплопостачання та теплоспоживання, які необхідно виконати під час підготовки господарств до опалювального періоду та в обов'язковому порядку повинні включати заходи з конкретизацією обладнання, розрахунки кошторисів, терміни виконання та осіб, відповідальних за їх виконання.

За результатами засідання районного оперативного штабу керівники підприємств, установ отримали відповідні доручення.